Koła Łowieckie

Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 1 „KNIEJA”
W SIERADZU
177
178
Karnkowski Andrzej- Prezes
Bartosiewicz Waldemar-V-ce Prezes
Kamola Zbigniew- Łowczy
Palma Daniek – V-ce Łowczy
Konecki Janusz – Sekretarz
Olbiński Waldemar – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 2 „ŁOŚ”
W SIERADZU
154
155
Proszewski Wojciech – Prezes
Proszewski Przemysław – Łowczy
Paś Jan – Sekretarz
Filipowicz Roman – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
WKŁ NR 3 „SOKÓŁ”
W SIERADZU
128
208
Emil Małolepszy – Prezes
Błaszczyk Piotr – Łowczy
Pustelnik Bronisław – Sekretarz
Bartosz Tomasz – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 4 „TUR”
W BRZEŹNIU
176
209
Brak Prezesa
Obiegły Sylwester – Łowczy
Pawlak Jan – Sekretarz
Pychyński Zbigniew – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 5 „DROP”
W WARCIE
129Rusiecki Robert – Prezes
Szczepanik Piotr – Łowczy
Maciej Bartczak – Sekretarz
Kowalski Marek – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 6 „PUCHACZ”
W ROSSOSZYCY
111Murawa Marek – Prezes
Mordal Łukasz – Łowczy
Kotłowski Grzegorz – Sekretarz
Wojciech Śledziński – Skarbnik
Wojtysiak Stanisław – Gospodarz obwodu
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 7 „KANIA”
W ZŁOCZEWIE
235
236
Krzysztof Świerczyński – Prezes
Robert Rozmarynowski -Łowczy
Trzciak Ryszard – Sekretarz
Błaszczyk Leszek – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 8 „SZARAK”
WE WRÓBLEWIE
153Otrębski Emund – Prezes
Rafalski Marcin – Łowczy
Hubert Sobański – Sekretarz
Tusz Włodzimierz – Skarbnik
Marciniak Władysław – Członek Zarządu
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 9 „DANIEL”
W WIELUNIU
282
283
301
Pychyński Jan – Prezes
Podyma Antoni – Łowczy
Szczepański Tomasz – V-ce Łowczy
Piotrowicz Roman – Sekretarz
Panaszek Piotr – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 10 „DZIK”
W WIELUNIU
262Cieślak Adam – Prezes
Pilarz Tomasz – Łowczy
Wieczorek Jerzy – Podłowczy
Majtyka Waldemar – Sekretarz
Puchała Michał – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 11 „KORMORAN”
W WIELUNIU
281
299
Zenon Kowalczyk – Prezes
Walczak Wojciech – Łowczy
Chłodny Janusz – Sekretarz
Grela Paweł – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 12 „BÓR”
W WIELUNIU
259
285
300
Sobczak Jan – V-ce Prezes
Kołodziej Krzysztof – Łowczy
Maciej Sobczak – V-ce Łowczy
Otrycharz Tadeusz – Sekretarz
Pawiński Edward – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 13 „ODYNIEC”
W CZARNOŻYŁACH
239
261
284
Wróbel Mirosław – Prezes
Bandera Andrzej – Łowczy
Wójcik Grzegorz – Sekretarz
Pakuła Rafał – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 14 „LEŚNIK”
W SĘDZIEJOWICACH
182Gawlik Jerzy – Prezes
Skrzypczyński Grzegorz – Łowczy
Gorzela Dariusz – Sekretarz
Pawlicki Szczepan – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
WKŁ NR 15 „LIS”
W ŁASKU
159Nietupski Aleksander – Prezes
Smolarek Andrzej – Łowczy
Bednarek Przemysław – Sekretarz
Grzegorz Grabarz – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 16 „PONOWA” W ŁASKU133Skorek Jerzy – Prezes
Tomaszewski Władysław – V-ce Prezes
Rędzikowski Jacek – Łowczy
Kwieciński Mariusz – V-ce Łowczy
Śliwczyńska Jolanta – Sekretarz
Rędzikowski Piotr – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 18 „ROLNIK”
W PRUSZKOWIE
158
213
Pietrzak Lech – Prezes
Szczepański Adam- Łowczy
Sierszyński Błażej – Sekretarz
Witucki Krzysztof – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 20 „OSTOJA”
W PODDĘBICACH
68Zieliński Jan – Prezes
Górski Zdzisław – Łowczy
Lesiewicz Janusz- Sekretarz
Zyskowski Włodzimierz – Skarbnik
Miśkiewicz Marek – Gospodarz
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 21 „CZAJKA”
W PODDĘBICACH
52
53
Józef Jurkiewicz – Prezes
Mariusz Masłowski – V-ce Prezes
Bogdan Łuczak – Łowczy
Krzysztof Pietrzak – V-ce Łowczy
Jacek Jackowiak – Sekretarz
Zbigniew Żabicki – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 22 „SŁONKA”
W WIERZCHACH
87
88
89
114
Chudzia Jacek – Prezes
Jan Błaszczyk – V-ce Prezes
Wawrzyniak Sławomir – Łowczy
Eugeniusz Wiaderek – V-ce Łowczy
Zbigniew Szymczak – Sekretarz
Chojnacki Sławomir – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 23 „KOLEJARZ”
W ZDUŃSKIEJ WOLI
157
180
Tadeusz Helman – Prezes
Ustyniak Marek – Łowczy
Dzwonik Jacek – Sekretarz
Majchrzak Mirosław – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 24 „CYRANKA”
W SIERADZU
237
260
Wilmański Czesław – Prezes
Zawada Józef – Łowczy
Tomasz Kuźnik – V-ce Łowczy
Kuźnik Tomasz – Sekretarz
Karbowiak Krzysztof – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 25 „ RYŚ”
W ZDUŃSKIEJ WOLI
156
179
Różański Stanisław – Prezes
Pietrasik Zbigniew – Łowczy
Szubert Jarosław – Sekretarz
Sujecki Leszek – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 28 „PRZEPIÓRKA”
W KONOPNICY
241Tomasz Banasiak – Prezes
Włodzimierz Wróblewski – Łowczy
Przemysław Żelichowski – Sekretarz
Kwaśniak Sylwester – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 30 „BORSUK”
W ŚWIERCZOWIE
181Nowak Roman – Prezes
Mikła Krzysztof – Łowczy
Patuszyński Hubert – Sekretarz
Mikła Jerzy – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 31 „SZARAK II”
W GOSZCZANOWIE
109Dariusz Matczak – Prezes
Dolat Roman – Łowczy
Malik Waldemar – Sekretarz
Florczak Marcin – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 32 „WODNIK”
W ROŻDŻAŁACH
112Mokros Tomasz – Prezes
Wojciech Kowalski – Łowczy
Kawalec Janusz – Sekretarz
Szafarz Marek – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 33 „ŚW. HUBERT”
W WARCIE
127Piotr Kielek- Prezes
Tomasz Woźniak – Łowczy
Woźniak Leszek – Sekretarz
Karski Mirosław – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 35 „GRZYWACZ”
W BŁASZKACH
125Krzysztof Jasiński – Prezes
Wańka Ryszard – Łowczy
Król Marek – Sekretarz
Wańka Ryszard – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 16 „GĘGAWA”
W UNIEJOWIE
36
37
50
Ochapski Witold – Prezes
Paweł Dzikowski – Łowczy
Leszczyński Paweł – Podłowczy
Trzebiński Tadeusz – Sekretarz
Galoch Józef – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 38 „HUBERTUS”
W BRĄSZEWICACH
175Wolski Mirosław – Prezes
Roman Ciomek – V-ce Prezes
Piotr Wojtczak – Łowczy
Stanisław Owczarek – V-ce Łowczy
Jarosław Sowizdrzał – Sekretarz
Wojtczak Barbara – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 39 „BAŻANT”
W NOWEJ WSI
231 –
ZO Kalisz
Bartosik Romuald – Prezes
Mońka Zbigniew – Łowczy
Kubicki Karol – Sekretarz
Majewski Włodzimierz – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 40 „ROSOMAK”
W RESTARZEWIE
242Wolniak Marek – Prezes
Puchowski Zbigniew – Łowczy
Werner Marcin – Sekretarz
Gajda Henryk – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 41 „CYRANECZKA” W ZAGÓRKACH110Józef Majdas – Łowczy
Robert Jaszczyk – Sekretarz
Stanisław Ramięga – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 42 „PONOWA” W BRĄSZEWICACH151
152
Ryszard Regulski – Prezes
Krzyszof Furmaniak – Łowczy
Gruszka Mieczysław – Sekretarz
Krzysztof Kuczka – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 43 „HUBERTUS” W BROŃCZYNIE150Robert Fibinger – Prezes
Łukasz Matyja – Łowczy
Józef Pastusiak – Sekretarz
Tomaszewski Marcin – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 44 „DARZ BÓR” W GŁUCHOWIE212Traczyk Marcin – Prezes
Zieliński Arkadiusz – Łowczy
Emil Polak – Sekretarz
Kurowski Jacek – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 45 „ROGACZ” W DOBRONIU134Czesław Dzierżawski – Prezes
Paweł Kania – Łowczy
Seliga Zdzisław – Sekretarz
Okoń Andrzej – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 46 „BAŻANT” WE WŁYNIUSabina Koślińska – Prezes
Rafał Skowroński – V-ce Prezes
Piotr Szczepanik – Łowczy
Bartczak Maciej – Sekretarz
Sławomir Prysiński – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 47 „JELEŃ” W BRĄSZEWICACHWiora Andrzej – Prezes
Wiora Grzegorz – Łowczy
Pawełczyk Jan – Sekretarz
Miłek Michał – Skarbnik
Nazwa kołaNr
obwodów
Imię i Nazwisko
KŁ NR 48 „KUROPATWA” W CHLEWIEJózef Musilak – Prezes
Paweł Szczodrowski – Łowczy
Stanisław Łuczak – Sekretarz
Olga Pawlak – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 1 Rogacz w Łodzi115Kałużny Czesław – Prezes
Rybka Sławomir – Łowczy
Tyrankiewicz Jacek – Sekretarz
Zawierucha Zbigniew – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 4 Kolejarz Bór w Łodzi108Warszewski Henryk – Prezes
Potrzeszcz Krzysztof – Łowczy
Kubacki Jerzy – Sekretarz
Miłosz Monika – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 5 „Czajka” w Łodzi49Kostenko Stanisław – Prezes
Posiadło Łukasz – V-ce Prezes
Kowalski Grzegorz – Łowczy
Klimczak Tomasz – V-ce Łowczy
Grad Grzegorz – Sekretarz
Ufnalski Włodzimierz – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 6 „Nemrod” w Łodzi113Ossowski Mirosław – Prezes
Szymkowiak Wojciech – V-ce Prezes
Szymkowiak Przemysław – Łowczy
Borkowska Joanna – Sekretarz
Fetrlich Cezary – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 11 „Myśliwiec” w Łodzi91
240
Buczek Piotr – Prezes
Filipowski Jarosław – Łowczy
Bardelski Zenon – V-ce Łowczy
Kociołek Grzegorz – Sekretarz
Sirko Andrzej – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 13„Resursa” w Łodzi210Sadowski Józef- Prezes
Królak Piotr – Łowczy
Szewczyk Tomasz – Sekretarz
Trzeciak Jerzy – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 19 Diana w Łodzi51Kamiński Krzysztof – Prezes
Leśniewski Paweł – Łowczy
Bieńkowska Barbara – Sekretarz
Puławski Robert – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 25 Knieja w Łodzi66Góralski Jacek – Prezes
Wiesław Nowak – Łowczy
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 26 Bażant w Łodzi132Antczak Wojciech- Prezes
Piotrowicz Andrzej – Łowczy
Tomasz Warszawa – Sekretarz
Kucharczyk Jan – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 30 „Tracz” w Łodzi69
70
Śmieciński Maciej – Prezes
Panaszewski Andrzej – V-ce Prezes
Kowalczyk Jan – Łowczy
Kowalczyk Jarosław – V-ce Łowczy
Słoczyński Marek – Sekretarz
Olczyk Grzegorz – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 268 „Orzeł” Łódź131Kozakiewicz Zbigniew – Prezes
Fratyka Tadeusz – Łowczy
Pawlak Marek – Sekretarz
Sasin Krzysztof – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 421 „Dzik” w Łodzi130Gaszyński Wojciech- Prezes
Borkowski Leszek – Łowczy
Ewa Korczak-Kozakiewicz – Sekretarz
Urbański Jerzy – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 422 Wiarus w Łodzi211Paternoga Marian – Prezes
Sala Sylwester – Łowczy
Jan Wójcik – Sekretarz
Robert Wdówik – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
KŁ. Nr 13 „Szarak w Dobrej86Nowak Jan – Prezes
Idzik Sławomir – Łowczy
Mieckiewicz Kamil – Sekretarz
Buda Józef – SKarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 26 Sokół w Dobrej85Marek Wierzbicki – Łowczy
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 30 Dzik w Kaliszu126Czajczyński Grzegorz – Prezes
Jaworowicz Andrzej – Łowczy
Maciejewski Władysław – V-ce Łowczy
Kubiak Zenon – Sekretarz
Pilarski Zdzisław – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 403 Orlik w Zgierzu183Nejman Piotr – Prezes
Pławczyk Andrzej – Łowczy
Kot Mirosław – V-ce Łowczy
Kamiński Wojciech – Sekretarz
Kozłowski Krzysztof – Skarbnik
Nazwa KołaNr obwoduImię i Nazwisko
Nr 19 Orzeł w Lutomiersku116Tylka Zbigniew – Prezes
Szkałuba Paweł – Łowczy
Włodarczyk Paweł – V-ce Łowczy
Hądzel Krzysztof – Sekretarz
Grochulski Jerzy – Skarbnik